Підтримка та обслуговування сайтів

Пакет “МІНІ” Пакет “ОПТИМАЛЬНИЙ” Пакет “МАКСІ”
Включає в себе 5 людина/годин наступних фахівців (PM, дизайнер, верстальник, програміст, копірайтер) Включає в себе 10 людина/годин наступних фахівців (PM, дизайнер, верстальник, програміст, копірайтер) Включає в себе 15 людина/годин наступних фахівців (PM, дизайнер, верстальник, програміст, копірайтер)
Вартість пакету – 1500 грн/міс з ПДВ Вартість пакету – 3000 грн/міс із ПДВ Вартість пакету – 4500 грн/міс із ПДВ
*При оплаті 1 рік 2 міс. техпідтримки у подарунок *При оплаті 1 рік 2 міс. техпідтримки у подарунок *При оплаті 1 рік 2 міс. техпідтримки у подарунок

Принцип підтримки наступний

У рамках виділеного часу в міс. ми можемо надавати Вам послуги(або вирішувати завдання) відповідні кваліфікації наших спеціалістів.

Приклад послуг/завдань:

– розробка банерів для сайту або для реклами в інтернеті,
– візуальні зміни на сайті,
– доопрацювання функціоналу/впровадження нових функцій,
– розробка макетів для поліграфії(банера, візитні картки, брошури, календарі),
– відновлення сайту після вірусної атаки,
– контроль працездатності сайту,
– консультації щодо функцій сайту, рекламі, працездатності, впровадження нових функцій і тд.,
– ре-дизайн елементів сайту/ всього сайту,
– створення та налаштування поштових скриньок,
– внесення змін до контенту сайту,
– написання унікального/нового контенту на сайті,
та багато іншого в рамках нашої експертизи.

На початку кожного місяця. ми спільно формуємо план робіт і виконуємо роботи протягом міс. у межах доступного часу за вибраним пакетом.

Технічна підтримка/адміністрування сайтів

Не важливо який у вашого сайту напрямок та стилістика, обов'язковою умовою для підтримки інтересу та залучення нових клієнтів є регулярне оновлення інформації. Це стосується будь-якого інтернет-ресурсу — інтернет-магазин, інформаційний сайт чи «візитка». Для активності та підтримки життя необхідно наповнювати сторінки цікавими статтями та якісними фотографіями та відеороликами. Професійна підтримка сайту гарантує швидке виконання ваших завдань за доступною вартістю з високим коефіцієнтом ефективності. Створення інтернет-ресурсу - це очевидно потрібно для успішної справи, а забезпечити відвідуваність та постійну роботу є непростим завданням, потребує професіоналізму та терпіння. Супровід сайту – невід'ємна частина процесу після створення, де необхідна уважність до функціональності.

Так навіщо необхідна підтримка та адміністрування сайту?

Адміністрування та просування ресурсу — один із важливих факторів розвитку вашого проекту, який забезпечує високі позиції клієнтам та партнерам, а також виводить сайт на високий рівень у пошуку. Безперебійна актуальна інформація для клієнтів з правильною подачею — це і полягає підтримка сайту.

Після всіх доопрацювань та погоджень компанія-розробник обов'язково підписує з клієнтом відповідний акт передачі. Саме тоді сайт приймається в експлуатацію та вважається закінченим, оскільки відповідає всім вимогам замовника. Проте, у процесі ділових операцій у замовника з часом виникає потреба доповнити сайт додатковими сервісами. Така процедура нерідко потрібна для власників інтернет-магазину. У таких випадках клієнт повертається до автора. Але не завжди компанія-творець може продовжити роботу з низки причин:

– У компанії в розробці інші проекти і до ваших завдань може почати нескоро;
– Вас може не влаштувати висока вартість, оскільки у конкурентів ціна нижча. Проте, доопрацювання в іншій компанії може обернутися втратою часу, а ціну на послугу в процесі роботи можуть завищити. Це відбувається, коли на сайті змінюється стиль та робиться повна модернізація.

Ще одним важливим моментом ефективної підтримки є відвідуваність. Наша веб-студія «Reclamare» надає послугу з обслуговування вашого інтернет-сайту чи магазину, до якої входить технічна технологія, розкрутка та підвищення відвідуваності. При хорошому супроводі за один місяць відвідуваність вашого ресурсу може значно збільшитись.
Просування - це, насамперед, набір сервісів та точна робота, яка виконується у строк за обумовлені гроші. Що входить до послуги обслуговування:

– Наповнення сторінок якісним контентом (приблизно на місяць до сорока сторінок);
– Обробка підібраних зображень та розміщення на сайті;
– Створення графічних іконок та окремий дизайн елементів на сайті;
– Налаштування нового модуля, якщо він необхідний;
– Підтримка роботи сайту та оновлення систем;
– Функції захисту від вірусу та відновлення після злому системи.

Якщо вам потрібно щось виправити та попередня компанія вас не влаштувала, наша студія «Reclamare» вирішить ваші завдання. Ми пропонуємо наступні доробки:

– Розширюємо функціонал, допрацьовуємо модулі (слайди, новини і т. d.);
– Доопрацьовуємо готову версію, наприклад, створення цікавих ефектів чи мобільної версії;
– Доопрацьовуємо дизайн сайту, наприклад, додатково додаємо контакти, дописуємо програму, переміщаємо логотип і т. e.

Тут лише частина проблем, з якими стикаються замовники. Існує також низка інших причин:

– Якщо замовник змінив робочий номер телефону, потрібно внести корективи. Початкова компанія-розробник не завжди може доопрацювати такі деталі;
– Якщо попередня компанія обіцяла внести корективи протягом кількох годин, але вся процедура розтягнулася на місяць;
– Якщо у інтернет-магазині старі ціни на товар, а змінити їх ніхто не може.

Для підтримки всіх операцій існує manager, який керує системою сайту. Комп'ютери, на яких сайт називаються серверами, а комп'ютери з іншими ролями систем називають серверами системи. Для того, щоб встановити роль системи, manager використовує обліковий запис.

Враховуючи ваші запити та вимоги, встановлюється вартість підтримки та просування. Наприклад, для частого розміщення дизайнерських банерів на інших ресурсах для реклами для вашої компанії буде вигідно звернутися до нашої веб-студії. За доступні гроші наш дизайнер розробить унікальний дизайн та зробить кілька банерів. Ми також можемо допомогти розмістити на вашому сайті партнерські банери.

Підтримка – це захист вашої справи, моментальне реагування та рух уперед. Наша студія «Reclamare» завжди готова надати свої професійні послуги та технічний супровід за оптимальною вартістю. Надіслати заявку ви можете нам на пошту або зв'язатися по телефону з менеджером.

Прорахунок онлайн або заповнити докладний бриф
Заявка успішно надіслана! Менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. В порядку