Блог

Вакансія: молодший SMM-фахівець (Інтерн)

Вакансія SMM фахівець

СММ відділ рекламної компанії Претензія в активному пошуку молодого дарування на позицію молодший спеціаліст. Наш креативний осередок складається з віддаленого, але надійного копірайтера; дизайнера з тонким почуттям прекрасного; креативного керівника з авторитарними замашками. Продовжити читання →

SEO НОВИНИ: Google розробив додаткову функцію пошуку

Новини SEO

В рамках своєї пошукової системи Google запроваджено новий функціонал. Завдяки йому, знамениті люди зможуть давати відповіді на найчастіші питання в пошуковій системі про їх життя.

Продовжити читання →

SEO-тренди: куди рухатися в 2018?

SEO тренди 2018

За вікном останній місяць 2017 року. Про те, як просувати новий сайт у 2017 році, ми розповідали в одній із наших статей. Давайте, сьогодні розберемося в основних трендах та новинках, які будуть актуальні у SEO в 2018 році. Продовжити читання →

Сайт в ТОПі, а трафіку немає? Збільшуємо показник клікабельності

Сайт в ТОПі, а трафіку немає? Збільшуємо показник клікабельності

Сьогодні ми розберемо питання, що часто задається, що робити, якщо Ваш сайт знаходиться в ТОП-й видачі пошукової системи, а трафіку немає. І перш ніж підходити до практичної частини матеріалу, спочатку слід розібратися з поняттям “CTR”, він же click-through rate або по народному – показник клікабельності.
Продовжити читання →

Як побудувати ідеальний профіль в 2017

Як побудувати ідеальний профіль в 2017

Розкриваючи тему зовнішньої оптимізації сайту, необхідно торкнутися такого поняття як ідеальний посилальний профіль. Що він являє собою, яким він має бути і як його створити – про все по порядку у нашій сьогоднішній статті.
Продовжити читання →

7 рекомендацій щодо просування нового сайту в 2017 році

7 рекомендацій щодо просування нового сайту

Топ 7 рекомендацій щодо просування нового сайту в 2017 – тема нашої сьогоднішньої статті, ми розберемося які основні рекомендації допомагають підвищити відвідуваність та видимість у пошуковій системі.

Продовжити читання →

Що таке сайт візитівка або для чого він потрібний?

сайт візитка

На сьогоднішній день мати сайт візитку також необхідно, як і стандартна бізнес-візитка. Навіщо потрібен такий сайт і що взагалі таке сайт?, давайте розбиратися разом!

Продовжити читання →

Веб-сайт проти соціальних мереж: чому не можна обмежуватися чимось одним

веб сайт - Претензія

У нашу епоху розвитку цифрових технологій, соціальні мережі стали потужним інструментом для просування свого бізнесу.
Мінімальні витрати та прямий feedback від своїх – основні причини, за якими власники часто обмежуються лише бізнес-сторінками у Facebook або Instagram.
Правда як сайт, так і соціальні мережі має плюси та мінуси.
Продовжити читання →