Переклад сайтів на українську мову

З 16 липня 2022 року усі сайти в Україні повинні мати українську версію.

16 липня 2022 року набирають чинності частини 2 та 6 статті 27 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Усі інформаційні інтернет-ресурси, а також сайти, сторінки у соцмережах та застосунки магазинів та підприємств повинні мати основну версію українською мовою, яка має завантажуватися для користувачів в Україні за замовчуванням.

Також з 16 липня 2022 року мовний омбудсмен зможе накладати штраф на посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, керівників та працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, інших фізичних осіб, які порушуватимуть закон.

Розмір штрафу складає від 3,4 тис. до 8,5 тис. грн, якщо порушення вчинено вперше. За повторне порушення штраф може зрости до 11,9 тис. грн.

Вищезазначені статті регламентують використання державної мови в інтернеті та мови інтерфейсів комп’ютерних програм, встановлених на товарах.

Пропонуємо послугу перекладу контенту сайту на українську мову

Якщо у вас є сайт компанії або інтернет-магазин – можна зробити на ньому окрему українську версію контенту. При завантаженні користувач може обрати мовну версію, яка для нього зручніша.

Ми займаємось локалізацією сайтів на CMS WordPress, Opencart та інших системах.

Якщо раніше сайт просувався по SEO, правильне додавання та налаштування україномовної версії на сайті тільки позитивно вплине на його ранжування.

Вартість перекладу сайту на українську мову та створення української версії сайту

Кожен сайт має різний об’єм контенту, то ж і вартість створення української версії буде різною. Для розрахунку вартості відправте посилання на сайт на наш email: reclamare.ua@gmail.com із позначкою в темі “Переклад сайту” і ми у відповідь розрахуємо вартість. Або зателефонуйте за номером 0671099972 нашому менеджеру для консультації.

Скільки часу займає створення української версії сайту?

Зазвичай, для перекладу і запуску нової мовної версії сайту достатньо  1-2 тижнів. Для великих сайтів та інтернет-магазинів використовується автоматичний переклад за допомогою Google Translate API. Він має доволі непогану якість, тож в результаті можна навіть не помітити, що переклад автоматичний. Для невеликих сайтів переклад робиться вручну.

Все буде Україна!

    Розрахунок онлайн
    [cf7ic]
    або заповнити детальний бриф
    Заявка успешно отправлена! Менеджер свяжется с Вами в ближайшее время. Ок